Dzień Inwestora!!! 16-stego (lipca) o 16-stej!

8 Lip

Serdecznie zapraszamy Inwestorów na Dzień Inwestora 16 lipca 2019 o godz.inie 16:00 Zaprezentuje się 7 projektów studenckich (w tym jedna spółka). Prezentacje trwać będą  łącznie 60 minut. Następnie przewidujemy czas na kuluarowe rozmowy. Prezentacje odbędą się na terenie Politechniki Poznańskiej (Piotrowo). Jeśli … Read More »

Nie spaliśmy w wakacje!

20 Wrz

Witam! Małe podsumowanie co się działo w wakacje: Aplikajca Flashy już jest do pobrania w IOS i Play store. Flashy jasno świeciło w noc naukowców Mieliśmy bardzo inspirujące spotkanie z Prezesem i Twórcą Yanosik’a! niebawem zaczniemy zasypywać nowościami.

10.000zł nagrody dla Waszej Edukacji!

22 Cze

10.000zł dla Waszej Edukacji! Z radością informujemy, że projekt Wasza Edukacja wygrał konkurs na najlepiej rozwijający się start’up powstały w ramach Wydziałowego Inkubatora Przedsiębiorczości Wydziału Informatyki. Laureata wybrał główny sponsor nagrody Bank Zachodni WBK S.A., Santander Universidades. Sponsorem nagrody był … Read More »

Warsztat „Marka- jak zbudować”

24 Maj

Wczoraj odbył się dla inkubowanych warsztat Marka – jak zbudować. Warsztat prowadziła profesjonalna doradca zawodowy. na zdjęciach powyżej widać, że wszyscy byli zaangażowani w pracę. Jak się dowiedzieliśmy na poprzednim spotkaniu z waszaedukacja.pl, marka to podstawa dla pozyskania klienta. Stąd … Read More »