Warsztaty w Google, Staż w Google i kamerka Go Pro

8 Maj

Takie nagrody można zdobyć jeśli się zgłosi w trakcie konferencji (14 maja) do konkursu Santander Universidades Digital Day organizowanego przez Bank Zachodni WBK. Na konferencję należy się zgłosić poprze link poniżej. Sama konferencja jest już gratką a możliwość wygrania warsztatów, … Read More »

Warsztat z Dziekanem

29 Kwi

W środę odbył się warsztat naszych inkubowanych z dziekanem Andrzejem Jaszkiewiczem. Tematem warsztatu była promocja nowego biznesowego projektu.  Musiało być ciekawie, skoro inkubowani robili notatki 😉

Laboratorium WIP!

17 Paź

Już niedługo zacznie działać laboratorium dla projektów wybranych i wspieranych w ramach WIP. Jeszcze małe porządki i ruszymy. Będzie to miejsce gdzie każdy WIP’owiec będzie mógł budować swój prototyp. Laboratorium będziemy wyposażać zgodnie z potrzebami. Już dziś lab dysponuje lutownicami, … Read More »

10.000zł nagrody dla Waszej Edukacji!

22 Cze

10.000zł dla Waszej Edukacji! Z radością informujemy, że projekt Wasza Edukacja wygrał konkurs na najlepiej rozwijający się start’up powstały w ramach Wydziałowego Inkubatora Przedsiębiorczości Wydziału Informatyki. Laureata wybrał główny sponsor nagrody Bank Zachodni WBK S.A., Santander Universidades. Sponsorem nagrody był … Read More »