Demiurg

Piszesz, rysujesz, grasz? Czytasz, oglądasz, słuchasz? Twoja szuflada pełna jest spisanych własnoręcznie historii lub fantastycznych rysunków, dysk zajęty klipami filmowymi oraz melodiami? A może właśnie szukasz interesującej rozrywki, czy to na wyjazd w ciepłe kraje czy też do odpędzenia wieczornej nudy?Demiurg skierowany jest dla takich właśnie osób – mniej lub bardziej profesjonalnych twórców oraz miłośników sztuki pod dowolną jej postacią.

Tworzysz? Zapraszamy! Załóż konto i zaprezentuj swoje prace szerszej publice; w całości lub fragmentami. Ustal kwotę którą życzysz sobie otrzymywać za dostęp do swoich poszczególnych dzieł – tekstów, muzyki, obrazów, klipów filmowych – lub prawa do ich wykorzystania. W dowolnym momencie zamienić możesz wewnątrzserwisowe kredyty na realną walutę która błyskawicznie trafi na twoje konto.

Zainteresowało Cię któreś z dzieł na naszym serwisie? Uzyskaj do niego dostęp i napisz recenzję. Masz gwarancję, że autor otrzyma dokładnie tyle pieniędzy ile mu ich posłałeś, bez żadnych prowizji i matactw. Jeśli inni użytkownicy uznają twoją opinię za pomocną, na przyszłe zakupy otrzymasz dodatkowe fundusze!

Oto Demiurg, portal który zbiera twórców wszelkiej maści i pozwala im z łatwością rozprowadzać swoje dzieła. To serwis gdzie wypatrzeć możesz obiecującego acz słabo znanego artystę, zwrócić na niego uwagę innych i pomóc mu zmienić świat w lepsze miejsce.

Oto Demiurg – twórz, dziel się, zarabiaj.